نسخة عربية

مستقبل استثمارك مع فيوتشريشن

نحن نسعى للتعاون مع المستثمرين المهتمين بالمشاركة في مشاريع التكنولوجيا الجديدة والتكنولوجيا الخضراء
(صديقة البيئة ).

نحن مهتمون ومنخرطون في إستثمار رأس المال في مجالات عدة مثل: تكنولوجيا المعلومات والتكنولوجيا صديقة البيئة وعملية إدارة الأعمال والتكنولوجيا الحيوية وتكنولوجيا الفضاء والميكاترونيك.

وتركز (فيوتشريشن) على التطوير والإبتكار في كل المجالات السابق ذكرها بالأعلى وهذا يعني أننا نبحث بجدية عن منافذ وأفاق جديدة في الأسواق وخلق مجال للتعاون والتأزر

وتبادل للأفكار الجديدة بالإضافة إلى بحث مزيد من الحلول التي قد تسمح لنا أن نتقدم على منافسينا ونسير بخطوات ملحوظة إلى الأمام حتى نتمكن من مواجهة تحديات المستقبل

وفي أعمالنا اليومية نركز على الخدمات المُتخصصة للتعليم والخدمات المصرفية والأسواق المالية والصناعات المتنوعة للإقتصاد الحديث .نحن نُعد يمثابة الشركة الرائدة والمنشيء لمجموعة (فيوتشريشن) التى تحوي تكنولوجيا المعلومات وشركات التكنولوجيا الحديثة الأُخرى وتعد (فيوتشريشن)داعمة بشكل ملحوظ لعملية التنمية والإبتكار والإستثمار في رأس مال المشروع .

Contacts:

WARSAW - cental office:
FUTURITION
Wspolna street 50a/35
00-514 Warsaw
Poland

warszawa@futurition.com

 

Prasa o nas

Medium: Gazeta Wyborcza
Dodatek: Fundusze strukturalne
Nakład: 920 000 egz 
28 kwietnia 2006

W dodatku prasowym który ukazał się w GW w 2006 roku, poświęconym funduszom strukturalnym UE, znalazł się obszerny artykuł w krórym założyciel Futurition, Łukasz Łuniewski odpowiedział na pytania dotyczące jego doświadczeń z rozwojem własnego biznesu z wykorzystaniem funduszy unijnych. Prócz tego wywiadu znalazło się tam wiele innych tekstów i wywiadów ze znanymi postaciami świata gospodarki i polityki.

Publikacja miała na celu zachęcenie młodych ludzi w Polsce do próbowania swoich sił w biznesie.

Informacje jakie do nas do cierały po publikacji wskazywały że wielu młodym przedsiębiorcom publikacja ta pomogła w podjęciu decyzji o otwarciu własnej firmy i wystąpieniu o środki unijne.

read more...

The future is green!

The Future Is Green to nie tylko slogan promocyjny.
Jest to głęboko przemyślane założenie towarzyszące strategii rozwoju Futurition.

Kolor zielony obecny w naszym logo oraz jego brzmienie - oznaczające jednocześnie stan przyszły, przyszłość - to oczywiście nieprzypadkowy zbieg okoliczności.

To połączenie oddaje w sposób dosłowny znaczenie słów The Future is Green.

Jest to symboliczne zestawienie które ma w swoim najbardziej podstawowym założeniu reprezentować wartości, cele i dążenia Futurition od początku istnienia firmy.

read more...

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Współpraca zagraniczna

Futurition aktywnie współpracuje z prwzedstawicielami środowisk naukowych i gospodarczych a także z instytucjami i uczelniami za granicą.

Wspópraca ta ma na celu rozwój naszych produktów. A także zapewnienie osobom odpowiedzialnym za innowacje dostępu do metodologii barawczo-rozwojowej oraz większe możliwości identyfikacji i rozwoju potencjalnie interesujących idei i przekształcenia ich w projekty które zmienią twój biznes na lepsze.

Futurition posiada możliwość zapewnienia finansowania, prawnych i organizacyjnych warunków rozwoju i komercjalizacji interesujących nas projektów.

read more...

CSR / Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...

Problem z innowacjami w Polsce?

Problemy przed jakimi stoimi na rodzimym podwórku, gdy chodzi o innowacyjne, wolne od ograniczeń myślenie o rozwoju, są głównie natury mentalnej i kulturowej.

Można się pokusić o próbę analizy i opisu tego problemu, jednak aby go zrozumieć wystarczy obejrzeć ten interesujący reportaż.

CSR / Wsparcie kultury

Futurition od roku 2012 wspiera finansowo i organizacyjnie działalność statutową Arabian Horse Culture International Institute: www.ahcii.com